null

Smaltovaný hrnček Snívam s otvorenými očami

€11.90
  • Smaltovaný hrnček Snívam s otvorenými očami
  • Smaltovaný hrnček Snívam s otvorenými očami
  • Smaltovaný hrnček Snívam s otvorenými očami
  • Smaltovaný hrnček Snívam s otvorenými očami
  • Rýchle doručenie kuriérom GLS
  • Výmena a vrátenie do 30 dní
  • Bezpečný nákup a výmena zdarma

Smaltovaný hrnček Snívam s otvorenými očami

Zastav sa na chvíľu a predstav si, ako si vychutnávaš svoj obľúbený horúci nápoj zo smaltovaného hrnčeka na mieste, o ktorom si toľko sníval. Ak si to dokážeš predstaviť, dokážeš to aj dosiahnúť či zažiť. Nechaj tento hrnček stať sa Tvojím spoločníkom pri každej ceste za svojimi snami a nezabudni, že snívanie nie je ani zďaleka len pre spáčov. 

Čím je hrnček Snívam s otvorenými očami tak výnimočný?

Stvorený pre snílkov: Každý dúšok z tohto hrnčeka ti pripomenie, že najkrajšie sny sú tie, ktoré prežívame s otvorenými očami. Nech si kdekoľvek, tento hrnček je verným spoločníkom na Tvojich cestách za novými výzvami a zážitkami.

Vysokohorský dizajn: S jeho jedinečným dizajnom si ako keby zakaždým s hrnčekom v ruke na výprave v horách, prebúdzajúc túžbu po dobrodružstve a objavovaní neznámeho. Smaltovaná úprava zabezpečuje, že Tvoj hrnček s objemom 330ml vydrží všetky Tvoje dobrodružstvá.

Perfektný darček: Či už hľadáš niečo špeciálne pre priateľov, vášnivých turistov alebo pre niekoho, kto miluje život naplno, tento hrnček je darčekom, ktorý vyčarí úsmev na tvári a povzbudí k novým vysnívaným dobrodružstvám. 

Vlastnosti hrnčeka a starostlivosť

Materiál: Smaltovaný hrnček je vyrobený z kovu a smaltu

Objem: Hrnček má objem 330ml

Farba: Biela, čierny okraj

Starostlivosť: Smaltovaný hrnček odporúčame čistiť ručne

Použitie: Hrnček môžeš vziať so sebou kamkoľvek a vychutnať si z neho všetky možné nápoje. Hrnček nie je vhodný na použitie v mikrovlnnej rúre.

Dizajnované a potláčané na Slovensku.

 

Doručenie zvyčajne trvá 1-4 pracovné dni. Balíky posielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. Ihneď po odoslaní balíka Ti príde potvrdzujúci email so sledovacím číslom Tvojej zásielky. V deň dodania Ti pošleme SMS s predpokladaným časovým oknom doručenia.

Získaj 5€ na svoj prvý nákup odberom ľúbené noviniekOdoberať