null

Turistická fľaša Snívam s otvorenými očami

€14.90
  • Turistická fľaša Snívam s otvorenými očami
  • Rýchle doručenie kuriérom GLS
  • Výmena a vrátenie do 30 dní
  • Bezpečný nákup a výmena zdarma

Turistická fľaša Snívam s otvorenými očami

Zastav sa na chvíľu a predstav si, ako si vychutnávaš svoj obľúbený hrejivý či svieži nápoj z turistickej fľaše na mieste, o ktorom si toľko sníval. Ak si to dokážeš predstaviť, dokážeš to aj dosiahnúť či zažiť. Nechaj túto fľašu sprevádzať Ťa pri každej ceste za svojimi snami a nezabudni, že snívanie nie je ani zďaleka len pre spáčov. 

Prečo by sa táto turistická fľaša mala stať súčasťou Tvojej výbavy?

Myšlienka: Prejdi očami po jej povrchu a nechaj sa uniesť krásou horských štítov, ktoré sú vyobrazené na tejto fľaške. S nápisom "Snívam s otvorenými očami" pôsobí ako pripomienka, že svet snov a realita sa môže snúbiť v jednom momente a zároveň ako výzva k tomu, aby si nikdy nezastavil svoju túžbu po objavovaní a plnení svojich snov.

Ekologická Voľba: Vyberajúc si túto fľašu, nielenže investuješ do kvalitného produktu, ale aj do zdravia našej planéty. Jej opakované používanie pomáha redukovať odpad z jednorazových nápojových obalov a podporuje udržateľnejší spôsob života.

Perfektný darček: Či už hľadáš niečo špeciálne pre priateľov, vášnivých turistov alebo pre niekoho, kto miluje život naplno, táto fľaša je darčekom, ktorý vyčarí úsmev na tvári a povzbudí k novým vysnívaným dobrodružstvám. 

Vlastnosti fľaše a starostlivosť

Materiál: Turistická fľaša je vyrobená z odľahčenej nerezovej ocele a smaltu.

Objem: Turistická fľaša má objem 600ml.

Farba: Biela

Starostlivosť: Čistiť odporúčame ručne.

Vlastnosti: Turistická fľaša 600ml je skvelou alternatívou plastovej fľašky.

Použitie: Fľašu môžeš vziať so sebou kamkoľvek a vychutnať si z nej všetky možné studené či teplé nápoje. Turistická fľaša nie je vhodná na použitie v mikrovlnnej rúre a na ohrev na indukčnej platni, plynovom sporáku či ohni. Neodporúčame fľašu používať na horúce nápoje.

Dizajnované a potláčané na Slovensku. 

Doručenie zvyčajne trvá 1-4 pracovné dni. Balíky posielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. Ihneď po odoslaní balíka Ti príde potvrdzujúci email so sledovacím číslom Tvojej zásielky. V deň dodania Ti pošleme SMS s predpokladaným časovým oknom doručenia.

Získaj 5€ na svoj prvý nákup odberom ľúbené noviniekOdoberať