null

Termofľaša Snívam s otvorenými očami

€25.90
  • Termofľaša Snívam s otvorenými očami
  • Rýchle doručenie kuriérom GLS
  • Výmena a vrátenie do 30 dní
  • Bezpečný nákup a výmena zdarma

Termofľaša Snívam s otvorenými očami

Zastav sa na chvíľu a predstav si, ako si vychutnávaš svoj obľúbený hrejivý či svieži nápoj z termofľaše na mieste, o ktorom si toľko sníval. Ak si to dokážeš predstaviť, dokážeš to aj dosiahnúť či zažiť. Nechaj túto termofľašu sprevádzať Ťa pri každej ceste za svojimi snami a nezabudni, že snívanie nie je ani zďaleka len pre spáčov. 

Prečo by sa mala táto termofľaša stať súčasťou Tvojej výbavy?

Myšlienka: Prejdi očami po jej povrchu a nechaj sa uniesť krásou horských štítov, ktoré sú vyobrazené na tejto termofľaši. S nápisom "Snívam s otvorenými očami" pôsobí ako pripomienka, že svet snov a realita sa môže snúbiť v jednom momente a zároveň ako výzva k tomu, aby si nikdy nezastavil svoju túžbu po objavovaní a plnení svojich snov.

Odolnosť: Táto termofľaša vyrobená z nerezovej ocele je pripravená splniť svoje poslanie v každých podmienkach. Či už hľadáš útočisko pred letným teplom, alebo potrebuješ zahriať počas chladnej zimnej túry, táto fľaša udrží Tvoje nápoje v ideálnej teplote až po dobu dvanástich hodín.

Ekologická Voľba: Vyberajúc si túto termofľašu, nielenže investuješ do kvalitného produktu, ale aj do zdravia našej planéty. Jej opakované používanie pomáha redukovať odpad z jednorazových nápojových obalov a podporuje udržateľnejší spôsob života.

Perfektný darček: Či už hľadáš niečo špeciálne pre priateľov, vášnivých turistov alebo pre niekoho, kto miluje život naplno, táto fľaša je darčekom, ktorý vyčarí úsmev na tvári a povzbudí k novým vysnívaným dobrodružstvám. 

Vlastnosti termofľaše a starostlivosť

Materiál: Termofľaša je vyrobená z kovu, smaltu a vrchnáčik zdobí drevo bambusu.

Objem: Turistická termofľaša má objem 500ml

Farba: Biela

Starostlivosť: Fľašu odporúčame čistiť ručne.

Vlastnosti: Termofľaša udrží teplotu vody takmer 12 hodín počas mrazivých aj horúcich dní.

Použitie: Termofľašu môžeš vziať so sebou kamkoľvek a vychutnať si z nej všetky možné studené či horúce nápoje. Termofľaša nie je vhodná na použitie v mikrovlnnej rúre a na ohrev na indukčnej platni, plynovom sporáku či ohni.

Dizajnované a potláčané na Slovensku. 

Doručenie zvyčajne trvá 1-4 pracovné dni. Balíky posielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. Ihneď po odoslaní balíka Ti príde potvrdzujúci email so sledovacím číslom Tvojej zásielky. V deň dodania Ti pošleme SMS s predpokladaným časovým oknom doručenia.

Získaj 5€ na svoj prvý nákup odberom ľúbené noviniekOdoberať