null

Turistická fľaša Nechaj sa unášať výšinami svojich snov

€14.90
  • Turistická fľaša Nechaj sa unášať výšinami svojich snov
  • Rýchle doručenie kuriérom GLS
  • Výmena a vrátenie do 30 dní
  • Bezpečný nákup a výmena zdarma

Turistická fľaša Nechaj sa unášať výšinami svojich snov

Si pripravený vzlietnuť k výšinám svojich snov? Ľúbené turistická fľaša s motívom horských vrcholov a motivujúcim nápisom "Nechaj sa unášať výšinami svojich snov" je viac než len praktickým spoločníkom na Tvoje dobrodružstvá. Je to symbol odvahy, lásky a nekonečnej túžby objavovať. Každým dúškom z tejto fľaše sa nabiješ energiou a pripomenieš si, prečo si sa vybral za svojím snom. A nezabudli, že cesta za svojimi snami je rovnako dôležitá ako samotný cieľ.

Prečo by sa táto turistická fľaša mala stať súčasťou Tvojej výbavy?

Myšlienka: S nádherným motívom horských štítov a povzbudzujúcim nápisom "Nechaj sa unášať výšinami svojich snov", je táto fľaša viac ako len praktickým doplnkom. Je to denná pripomienka, že Tvoje sny sú dosiahnuteľné a že každá hora, ktorú zdoláš Ťa posúva hlbšie k ním.

Ekologická Voľba: Táto opakovane použiteľná fľaša slúži ako ekologická alternatíva k jednorazovým plastom, čím pomáha redukovať množstvo odpadu, ktoré každodenne produkujeme.

Perfektný darček: Hľadáš perfektný darček pre milovníka hôr, dobrodruha alebo snílka? Táto fľaša je ideálnou voľbou pre každého, kto si cení krásu prírody, hôr a nebojí sa nasledovať svoje sny.

Vlastnosti fľaše a starostlivosť

Materiál: Turistická fľaša je vyrobená z odľahčenej nerezovej ocele a smaltu.

Objem: Turistická fľaša má objem 600ml.

Farba: Biela

Starostlivosť: Čistiť odporúčame ručne.

Vlastnosti: Turistická fľaša 600ml je skvelou alternatívou plastovej fľašky.

Použitie: Fľašu môžeš vziať so sebou kamkoľvek a vychutnať si z nej všetky možné studené či teplé nápoje. Turistická fľaša nie je vhodná na použitie v mikrovlnnej rúre a na ohrev na indukčnej platni, plynovom sporáku či ohni. Neodporúčame fľašu používať na horúce nápoje.

Dizajnované a potláčané na Slovensku. 

Doručenie zvyčajne trvá 1-4 pracovné dni. Balíky posielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. Ihneď po odoslaní balíka Ti príde potvrdzujúci email so sledovacím číslom Tvojej zásielky. V deň dodania Ti pošleme SMS s predpokladaným časovým oknom doručenia.

Získaj 5€ na svoj prvý nákup odberom ľúbené noviniekOdoberať