null

Termofľaša Nechaj sa unášať výšinami svojich snov

€25.90
  • Termofľaša Nechaj sa unášať výšinami svojich snov
  • Rýchle doručenie kuriérom GLS
  • Výmena a vrátenie do 30 dní
  • Bezpečný nákup a výmena zdarma

Termofľaša Nechaj sa unášať výšinami svojich snov

Si pripravený vzlietnuť k výšinám svojich snov? :) Ľúbené termofľaša s motívom horských vrcholov a motivujúcim nápisom "Nechaj sa unášať výšinami svojich snov" je viac než len praktickým spoločníkom na Tvoje dobrodružstvá. Je to symbol odvahy, lásky a nekonečnej túžby objavovať. Každým dúškom z tejto termofľaše sa nabiješ energiou a pripomenieš si, prečo si sa vybral za svojím snom. A nezabudli, že cesta za svojimi snami je rovnako dôležitá ako samotný cieľ.

Prečo by sa mala táto termofľaša stať súčasťou Tvojej výbavy?

Myšlienka: S nádherným motívom horských štítov a povzbudzujúcim nápisom "Nechaj sa unášať výšinami svojich snov", je táto termofľaša viac ako len praktickým doplnkom. Je to denná pripomienka, že Tvoje sny sú dosiahnuteľné a že každá hora, ktorú zdoláš Ťa posúva hlbšie k ním.

Odolnosť: Táto termofľaša vyrobená z nerezovej ocele je pripravená splniť svoje poslanie v každých podmienkach. Či už hľadáš útočisko pred letným teplom, alebo potrebuješ zahriať počas chladnej zimnej túry, táto fľaša udrží Tvoje nápoje v ideálnej teplote až po dobu dvanástich hodín.

Ekologická Voľba: Táto opakovane použiteľná fľaša slúži ako ekologická alternatíva k jednorazovým plastom, čím pomáha redukovať množstvo odpadu, ktoré každodenne produkujeme.

Perfektný darček: Hľadáš perfektný darček pre milovníka hôr, dobrodruha alebo snílka? Táto termofľaša je ideálnou voľbou pre každého, kto si cení krásu prírody, hôr a nebojí sa nasledovať svoje sny.

Vlastnosti termofľaše a starostlivosť

Materiál: Termofľaša je vyrobená z kovu, smaltu a vrchnáčik zdobí drevo bambusu.

Objem: Turistická termofľaša má objem 500ml

Farba: Biela

Starostlivosť: Fľašu odporúčame čistiť ručne.

Vlastnosti: Termofľaša udrží teplotu vody takmer 12 hodín počas mrazivých aj horúcich dní.

Použitie: Termofľašu môžeš vziať so sebou kamkoľvek a vychutnať si z nej všetky možné studené či horúce nápoje. Termofľaša nie je vhodná na použitie v mikrovlnnej rúre a na ohrev na indukčnej platni, plynovom sporáku či ohni.

Dizajnované a potláčané na Slovensku. 

Doručenie zvyčajne trvá 2-4 pracovné dni. Balíky posielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. Ihneď po odoslaní balíka Ti príde potvrdzujúci email so sledovacím číslom Tvojej zásielky. V deň dodania Ti pošleme SMS s predpokladaným časovým oknom doručenia.

Získaj 5€ na svoj prvý nákup odberom ľúbené noviniekOdoberať