null

Turistická fľaša Hory Sloboda Láska - Tri slová, jeden pocit

€14.90
  • Turistická fľaša Hory Sloboda Láska - Tri slová, jeden pocit
  • Rýchle doručenie kuriérom GLS
  • Výmena a vrátenie do 30 dní
  • Bezpečný nákup a výmena zdarma

Turistická fľaša Hory Sloboda Láska - Tri slová, jeden pocit

Tri slová, ktoré evokujú nekonečnú túžbu po dobrodružstve, pocit neobmedzenej slobody a hlbokú lásku k prírode. Táto fľaša s objemom 600 ml je viac než len praktickým doplnkom pre Tvoje outdoorové aktivity. Je symbolom Tvojho prístupu k životu, kde každé dobrodružstvo je cestou k sebapoznaniu a každý výstup do hôr je oslavou slobody a nekonečnej lásky.

Prečo by sa táto turistická fľaša mala stať súčasťou Tvojej výbavy?

Viac Než Len Fľaša: Táto turistická fľaša nie je len praktickým doplnkom - je to vyjadrenie spôsobu života, svojich hodnot a túžby po nekonečnom objavovaní. Nechaj ju pripomínať Ti, že najkrajšie výhľady a zážitky sú tie, ktoré zdieľame so srdcom plným lásky a slobody.

Ekologická Voľba: Vyberajúc si túto fľašu s objemom 600ml, nielenže investuješ do kvalitného produktu, ale aj do zdravia našej planéty. Jej opakované používanie pomáha redukovať odpad z jednorazových nápojových obalov a podporuje udržateľnejší spôsob života.

Perfektný darček: Či už hľadáš niečo špeciálne pre priateľov, vášnivých turistov alebo pre niekoho, kto miluje život naplno, táto fľaša je darčekom, ktorý vyčarí úsmev na tvári a povzbudí k novým vysnívaným dobrodružstvám. 

Vlastnosti fľaše a starostlivosť

Materiál: Turistická fľaša je vyrobená z odľahčenej nerezovej ocele a smaltu.

Objem: Turistická fľaša má objem 600ml.

Farba: Biela

Starostlivosť: Čistiť odporúčame ručne.

Vlastnosti: Turistická fľaša 600ml je skvelou alternatívou plastovej fľašky.

Použitie: Fľašu môžeš vziať so sebou kamkoľvek a vychutnať si z nej všetky možné studené či teplé nápoje. Turistická fľaša nie je vhodná na použitie v mikrovlnnej rúre a na ohrev na indukčnej platni, plynovom sporáku či ohni. Neodporúčame fľašu používať na horúce nápoje.

Dizajnované a potláčané na Slovensku. 

Doručenie zvyčajne trvá 1-4 pracovné dni. Balíky posielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. Ihneď po odoslaní balíka Ti príde potvrdzujúci email so sledovacím číslom Tvojej zásielky. V deň dodania Ti pošleme SMS s predpokladaným časovým oknom doručenia.

Získaj 5€ na svoj prvý nákup odberom ľúbené noviniekOdoberať