null

Termofľaša Hory Sloboda Láska - Tri slová, jeden pocit

€25.90
  • Termofľaša Hory Sloboda Láska - Tri slová, jeden pocit
  • Rýchle doručenie kuriérom GLS
  • Výmena a vrátenie do 30 dní
  • Bezpečný nákup a výmena zdarma

Termofľaša Hory Sloboda Láska - Tri slová, jeden pocit

Tri slová, ktoré evokujú nekonečnú túžbu po dobrodružstve, pocit neobmedzenej slobody a hlbokú lásku k prírode. Táto termofľaša s objemom 500 ml je viac než len praktickým doplnkom pre Tvoje outdoorové aktivity. Je symbolom Tvojho prístupu k životu, kde každé dobrodružstvo je cestou k sebapoznaniu a každý výstup do hôr je oslavou slobody a nekonečnej lásky.

Prečo by sa mala táto termofľaša stať súčasťou Tvojej výbavy?

Viac Než Len Fľaša: Táto termofľaša nie je len praktickým doplnkom - je to vyjadrenie spôsobu života, svojich hodnot a túžby po nekonečnom objavovaní. Nechaj ju pripomínať Ti, že najkrajšie výhľady a zážitky sú tie, ktoré zdieľame so srdcom plným lásky a slobody.

Spoľahlivosť: Odolnosť nerezovej ocele zaručuje, že termofľaša vydrží všetky nástrahy dobrodružstiev, či už v hlbokých lesoch alebo na strmých horských vrcholoch. Dvojstenná izolácia zaisťuje, že nápoje zostanú horúce alebo chladné až po dobu12-tich hodín, čo umožní vychutnať si svoj obľúbený nápoj presne tam a tak, ako to máš rád.

Darček, ktorý hovorí viac: Prekvap svojich blízkych darčekom, ktorý nielen poteší, ale aj inšpiruje k objavovaniu, slobode a láske. Táto termofľaša je ideálnym darčekom pre každého, kto má rád prírodu a dobrodružné výpravy.

Vlastnosti termofľaše a starostlivosť

Materiál: Termofľaša je vyrobená z kovu, smaltu a vrchnáčik zdobí drevo bambusu.

Objem: Turistická termofľaša má objem 500ml

Farba: Biela

Starostlivosť: Fľašu odporúčame čistiť ručne.

Vlastnosti: Termofľaša udrží teplotu vody takmer 12 hodín počas mrazivých aj horúcich dní.

Použitie: Termofľašu môžeš vziať so sebou kamkoľvek a vychutnať si z nej všetky možné studené či horúce nápoje. Termofľaša nie je vhodná na použitie v mikrovlnnej rúre a na ohrev na indukčnej platni, plynovom sporáku či ohni.

Dizajnované a potláčané na Slovensku. 

Doručenie zvyčajne trvá 1-4 pracovné dni. Balíky posielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. Ihneď po odoslaní balíka Ti príde potvrdzujúci email so sledovacím číslom Tvojej zásielky. V deň dodania Ti pošleme SMS s predpokladaným časovým oknom doručenia.

Odoberaj novinky a získaj 5€ na ďaľší nákup PRIDAJ SA