null

Termofľaša Objavuj nespútane, Ži divoko, Miluj bez hraníc

€25.90
  • Termofľaša Objavuj nespútane, Ži divoko, Miluj bez hraníc
  • Rýchle doručenie kuriérom GLS
  • Výmena a vrátenie do 30 dní
  • Bezpečný nákup a výmena zdarma

Termofľaša Objavuj nespútane, Ži divoko, Miluj bez hraníc

Každá cesta má svoj príbeh a každý príbeh je jedinečný. Táto termofľaša je navrhnutá pre tých, ktorí hľadajú príbehy skryté vo vrcholoch hôr a tajomstvách lesných chodníkov.  Pre tých, ktorí sa neboja vkročiť do neznáma a veria, že pravá láska a sloboda sú skryté tam hore v horách. Nechaj túto fľašu neustále Ti pripomínať, že najkrajšie cesty začínajú v srdci.

Prečo by sa mala táto termofľaša stať súčasťou Tvojej výbavy?

Dizajn, ktorý inšpiruje: Horský motív v kombinácii s nápisom "Objavuj nespútane, Ži divoko, Miluj bez hraníc" evokuje pocit slobody a neodolateľnej túžby po objavovaní. Každý pohľad na túto fľašu je pripomienkou, aby si nikdy neprestal nasledovať svoje srdce a snívať vo veľkom.

Odolnosť: Fľaša vyrobená z odolného materiálu je navrhnutá tak, aby vydržala nástrahy každodenného dobrodružstva. Udrží nápoj chladný alebo čaj teplý až po dobu 12 hodín.

Záväzok k udržateľnosti: Ľúbené termofľaša je nielen praktickým, ale aj ekologickým spoločníkom. Jej výberom prispievaš k zníženiu odpadu z jednorazových plastových fliaš a podporuješ udržateľnejší spôsob života.

Perfektný darček: Či už hľadáš niečo špeciálne pre priateľov, vášnivých turistov alebo pre niekoho, kto miluje život naplno, táto termofľaša je darčekom, ktorý vyčarí úsmev na tvári a povzbudí k novým vysnívaným dobrodružstvám. 

Vlastnosti termofľaše a starostlivosť

Materiál: Termofľaša je vyrobená z kovu, smaltu a vrchnáčik zdobí drevo bambusu.

Objem: Turistická termofľaša má objem 500ml

Farba: Biela

Starostlivosť: Fľašu odporúčame čistiť ručne.

Vlastnosti: Termofľaša udrží teplotu vody takmer 12 hodín počas mrazivých aj horúcich dní.

Použitie: Termofľašu môžeš vziať so sebou kamkoľvek a vychutnať si z nej všetky možné studené či horúce nápoje. Termofľaša nie je vhodná na použitie v mikrovlnnej rúre a na ohrev na indukčnej platni, plynovom sporáku či ohni.

Dizajnované a potláčané na Slovensku. 

Doručenie zvyčajne trvá 1-4 pracovné dni. Balíky posielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. Ihneď po odoslaní balíka Ti príde potvrdzujúci email so sledovacím číslom Tvojej zásielky. V deň dodania Ti pošleme SMS s predpokladaným časovým oknom doručenia.

Získaj 5€ na svoj prvý nákup odberom ľúbené noviniekOdoberať