null

Turistická fľaša Ži ako lúčny kvet - Divoko, slobodne, krásne

€14.90
  • Turistická fľaša Ži ako lúčny kvet - Divoko, slobodne, krásne
  • Rýchle doručenie kuriérom GLS
  • Výmena a vrátenie do 30 dní
  • Bezpečný nákup a výmena zdarma

Turistická fľaša Ži ako lúčny kvet - Divoko, slobodne, krásne

Táto fľaša je dennou pripomienkou, aby si objavoval krásu v malých veciach, radostne žil každý okamih a ctil slobodu, ktorú príroda a hory ponúkajú. S odkazom "Ži ako lúčny kvet - Divoko, slobodne, krásne", tento dizajn inšpiruje objavovať nové miesta, snívať bez obmedzení a tešiť sa z každého dobrodružstva, ktoré každodenný život prináša.

Prečo si táto turistická fľaša zaslúži miesto v Tvojej dobrodružnej výbave?

Myšlienka: Táto turistická fľaša dennodenne inšpiruje k tomu, aby sme žili život plnými dúškami, objavovali neznáme a oslavovali svoju jedinečnosť.

Motív plný života: Okúzľujúci motív a posolstvo fľaše Ťa spolu zavedú do sveta, v ktorom vládne divoká krása prírody a nekonečná sloboda, kde každý môže rásť a kvitnúť vo svojej jedinečnosti.

Perfektný darček: Daruj túto fľašu niekomu špeciálnemu a nechaj ju hovoriť za Teba. Ideálny kúsok pre všetkých, ktorí milujú prírodu, slobodu a hľadajú inšpiráciu v každodennom živote.

Vlastnosti fľaše a starostlivosť

 

Materiál: Turistická fľaša je vyrobená z odľahčenej nerezovej ocele a smaltu.

Objem: Turistická fľaša má objem 600ml.

Farba: Biela

Starostlivosť: Čistiť odporúčame ručne.

Vlastnosti: Turistická fľaša 600ml je skvelou alternatívou plastovej fľašky.

Použitie: Fľašu môžeš vziať so sebou kamkoľvek a vychutnať si z nej všetky možné studené či teplé nápoje. Turistická fľaša nie je vhodná na použitie v mikrovlnnej rúre a na ohrev na indukčnej platni, plynovom sporáku či ohni. Neodporúčame fľašu používať na horúce nápoje.

Dizajnované a potláčané na Slovensku. 

Doručenie zvyčajne trvá 2-4 pracovné dni. Balíky posielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. Ihneď po odoslaní balíka Ti príde potvrdzujúci email so sledovacím číslom Tvojej zásielky. V deň dodania Ti pošleme SMS s predpokladaným časovým oknom doručenia.

Získaj 5€ na svoj prvý nákup odberom ľúbené noviniekOdoberať