null

Termofľaša Najkrajšie výhľady sú tie, ktoré zdieľame spolu

€25.90
  • Najkrajšie výhľady sú tie, ktoré zdieľame spolu
  • Rýchle doručenie kuriérom GLS
  • Výmena a vrátenie do 30 dní
  • Bezpečný nákup a výmena zdarma

Termofľaša Najkrajšie výhľady sú tie, ktoré zdieľame spolu

Fľaša, za ktorou sa bude skrývať množstvo nezabudnuteľných spoločných príbehov a bude pripomienkou, aké dôležité je deliť sa o krásu sveta s tými, ktorých ľúbime. Každý dúšok z tejto termofľaše Ťa prenesie na miesta, kde ste stáli spoločne s priateľmi alebo rodinou, obdivovali výhľady a zdieľali pocit radosti a súdržnosti. Je to pripomienka, aby ste sa zastavili, vdýchli a užili si prítomný moment spoločne. Pretože práve to sú tie najcennejšie momenty v živote.

Prečo by sa mala táto termofľaša stať súčasťou Tvojej výbavy s kamarátmi?

Symbol spoločného objavovania: Táto fľaša je pripomienkou, že najkrajšie zážitky a výhľady sú o to krajšie, keď ich môžeme zdieľať s tými, na ktorých nám záleží. Je ideálnym spoločníkom na každú horskú výpravu, kde každý dúšok z neho pripomenie silu a krásu spoločne prežitých chvíľ.

Spoľahlivosť: Kvalitná nerezová oceľ sa postará o to, aby Tvoje nápoje zostali chladné alebo hrejivé až po dobu 12tich hodín.

Darček, ktorý hovorí viac: Termofľaša je dokonalým darčekom pre kamarátov, rodinu alebo kolegov, s ktorými si zdieľal nezabudnuteľné chvíle v prírode, alebo pre tých, s ktorými sa tešíš na nové dobrodružstvá.

Vlastnosti termofľaše a starostlivosť

Materiál: Termofľaša je vyrobená z kovu, smaltu a vrchnáčik zdobí drevo bambusu.

Objem: Turistická termofľaša má objem 500ml

Farba: Biela

Starostlivosť: Fľašu odporúčame čistiť ručne.

Vlastnosti: Termofľaša udrží teplotu vody takmer 12 hodín počas mrazivých aj horúcich dní.

Použitie: Termofľašu môžeš vziať so sebou kamkoľvek a vychutnať si z nej všetky možné studené či horúce nápoje. Termofľaša nie je vhodná na použitie v mikrovlnnej rúre a na ohrev na indukčnej platni, plynovom sporáku či ohni.

Dizajnované a potláčané na Slovensku. 

Doručenie zvyčajne trvá 1-4 pracovné dni. Balíky posielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. Ihneď po odoslaní balíka Ti príde potvrdzujúci email so sledovacím číslom Tvojej zásielky. V deň dodania Ti pošleme SMS s predpokladaným časovým oknom doručenia.

Získaj 5€ na svoj prvý nákup odberom ľúbené noviniekOdoberať