null

Termofľaša Na cesty, ktoré nemajú konca

€25.90
  • Termofľaša Na cesty, ktoré nemajú konca
  • Rýchle doručenie kuriérom GLS
  • Výmena a vrátenie do 30 dní
  • Bezpečný nákup a výmena zdarma

Termofľaša Na cesty, ktoré nemajú konca

Pre všetkých, ktorí neustále nasledujú volanie hôr a nekonečných ciest, prichádza termofľaša, ktorá je viac než len obyčajným doplnkom na nápoje. Táto turistická termofľaša s objemom 500ml nesie so sebou silnú myšlienku pre všetkých dobrodruhov - Na cesty, ktoré nemajú konca. Je to pripomienka, že každý výlet do prírody a hôr je len začiatkom novej kapitoly plnej objavov a neopakovateľných zážitkov, pri ktorých si vždy prajeme, aby nikdy neskončili.

Prečo by sa táto termofľaša mala stať súčasťou Tvojej výbavy?

Navrhnutá pre Nezabudnuteľné Momenty: Svojím jedinečným horským dizajnom fľaša odzrkadľuje vášeň pre objavovanie neznámych ciest a tajomných príbehov, ktoré na Teba čakajú na každom kroku. S každým dúškom Ti bude pripomínať, že pravé dobrodružstvo nikdy nekončí.

Spoľahlivý Spoločník na Cesty: Termofľaša vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele je navrhnutá na udržanie nápojov v tej správnej teplote – či už potrebuješ osvieženie počas horúceho letného dňa alebo zahriať sa počas chladnej zimnej túry.

Udržateľná Voľba: Výberom tejto fľašky nielenže získaš verného spoločníka na výlety, ale prispeješ aj k ochrane prírodného prostredia. Nahradením jednorazových plastových fliaš touto opakovane použiteľnou alternatívou robíš dôležitý krok k znižovaniu odpadu a podpore udržateľnejšieho životného štýlu.

Príbeh, Ktorý Pokračuje Aj po Návrate Domov: Každý dúšok z tejto termofľaše je pripomienkou nekonečných príbehov a dobrodružstiev, ktoré si už zažil. Nech už si kdekoľvek, pohľad na ňu Ťa znova a znova inšpiruje k plánovaniu nových cestovateľských výziev a objavov. "Na cesty, ktoré nemajú konca" je nielen nápis na fľaši – je to výzva, ktorá Ťa bude sprevádzať na každom kroku.

Jedinečný darček: Táto turistická termofľaša je bezpochyby perfektným darčekom pre každého, kto miluje prírodu, túži po nekonečných dobrodružstvách a chce mať so sebou kúsok inšpirácie na cestách i doma.

Vlastnosti termofľaše a starostlivosť

Materiál: Termofľaša je vyrobená z kovu, smaltu a vrchnáčik zdobí drevo bambusu.

Objem: Turistická termofľaša má objem 500ml

Farba: Biela

Starostlivosť: Fľašu odporúčame čistiť ručne.

Vlastnosti: Termofľaša udrží teplotu vody takmer 12 hodín počas mrazivých aj horúcich dní.

Použitie: Termofľašu môžeš vziať so sebou kamkoľvek a vychutnať si z nej všetky možné studené či horúce nápoje. Termofľaša nie je vhodná na použitie v mikrovlnnej rúre a na ohrev na indukčnej platni, plynovom sporáku či ohni.

Dizajnované a potláčané na Slovensku. 

Doručenie zvyčajne trvá 1-4 pracovné dni. Balíky posielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. Ihneď po odoslaní balíka Ti príde potvrdzujúci email so sledovacím číslom Tvojej zásielky. V deň dodania Ti pošleme SMS s predpokladaným časovým oknom doručenia.

Získaj 5€ na svoj prvý nákup odberom ľúbené noviniekOdoberať