null

Termofľaša Kde ma láska k horám viedla, tam srdce domov našlo

€25.90
  • Termofľaša Kde ma láska k horám viedla, tam srdce domov našlo
  • Rýchle doručenie kuriérom GLS
  • Výmena a vrátenie do 30 dní
  • Bezpečný nákup a výmena zdarma

Termofľaša Kde ma láska k horám viedla, tam srdce domov našlo

Či už plánuješ vydať sa na výstup do neznámych hôr, alebo len túžiš po prechádzke lesnými chodníkmi, termofľaša Kde ma láska k horám viedla, tam srdce domov našlo bude pripomienkou, že domov nie je len miesto, kde žijeme, ale miesto, kde je naše srdce naplnené láskou a spokojnosťou.

Prečo by sa mala táto termofľaša stať súčasťou Tvojej výbavy?

Praktický spoločník na každom kroku: Termofľaša vyrobená z nerezovej ocele je navrhnutá na udržanie nápojov hrejivých alebo chladných, presne tak, ako potrebuješ, bez ohľadu na to, kam Ťa Tvoje kroky zavedú. Ľahký, no zároveň odolný materiál zaisťuje, že si ju môžeš vziať so sebou na akékoľvek dobrodružstvo.

Ekologická a udržateľná: Touto termofľašou nielen vyjadruješ svoju lásku k prírode a dobrodružstvu, ale tiež prispievaš k ochrane životného prostredia. Jej viacnásobné použitie pomáha znižovať potrebu jednorazových plastových fľašiek.

"Kde ma láska viedla, tam srdce domov našlo" Viac než len nápis: Tento nápis na termofľaši slúži ako každodenná inšpirácia hľadať a nasledovať svoje srdce, objavovať nové horizonty a nájsť pravý význam slova "domov". Je to dokonalý darček pre každého, kto miluje prírodu, túži po dobrodružstve alebo hľadá miesto, kde jeho srdce nájde pokoj a spokojnosť.

Vlastnosti termofľaše a starostlivosť

Materiál: Termofľaša je vyrobená z kovu, smaltu a vrchnáčik zdobí drevo bambusu.

Objem: Turistická termofľaša má objem 500ml

Farba: Biela

Starostlivosť: Fľašu odporúčame čistiť ručne.

Vlastnosti: Termofľaša udrží teplotu vody takmer 12 hodín počas mrazivých aj horúcich dní.

Použitie: Termofľašu môžeš vziať so sebou kamkoľvek a vychutnať si z nej všetky možné studené či horúce nápoje. Termofľaša nie je vhodná na použitie v mikrovlnnej rúre a na ohrev na indukčnej platni, plynovom sporáku či ohni.

Dizajnované a potláčané na Slovensku. 

Doručenie zvyčajne trvá 1-4 pracovné dni. Balíky posielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. Ihneď po odoslaní balíka Ti príde potvrdzujúci email so sledovacím číslom Tvojej zásielky. V deň dodania Ti pošleme SMS s predpokladaným časovým oknom doručenia.

Získaj 5€ na svoj prvý nákup odberom ľúbené noviniekOdoberať